Azartiniai žaidimai

Kai nebelieka to paslaptingo jausmo širdyje, galima leistis į visiškai kitus potyrius. Šis suvokimas nebeturėtų gluminti nei vieno žmogaus. Jis elementarus ir savaime suprantamas, kaip azartiniai žaidimai.

Azartiniai žaidimai

Kuomet norisi patirti kažką, ko dar nesame bande, tai gali tapti bet kuo. Nereikia bijoti naujovių. Tie kas to, nebijo, gali patirti pačias aukščiausias emocijas. Žinoma, kartais tuo gali būti sunku patikėti, bet tai nekasdienis dalykas. Azartiniai žaidimai kazino dažniausiai nukelia į sunkiai nusakomą tikrovę. Iš pradžių ji gali būti labai sudėtingai suvokiama, net nesuprantama.

Tokiais atvejais gali prireikti kitų žmonių pagalbos. Visada turime turėti drąsos pripažinti, kad esame klystantys žmonės. Ne šiaip sau sakoma, kad klysti yra žmogišku ar net visiškai normalu. Šios tikrovės suvokimas padaro mus realiais žmonėmis.

Kitokia tikrovė

Kad ir kaip atrodytų keista gyventi šia diena, bet toks pasirinkimas reiškia, kad turime kur kas mažiau lūkesčių. Toks variantas reiškia mažesnį skausmą nesėkmės momentais. Tai tuo pačiu reiškia ir sutaupytas nervines ląsteles, kas labai aktualu kiekvienam žmogui dabartiniame pasaulyje.

Azartiniai žaidimai visada primena kuo iš tikrųjų būtų verta gyventi ir kokį pasirinkimą padaryti rytoj. Mes niekada nesuvokiame bėgančio laiko taip greitai, kai nutinka kažkas blogo. To nebūtina laukti. Kuriami geri vaizdiniai visuomet priairtins prie gražesnio rytojaus.

Tikras supratimas

Prie kažkiek nelabai optimistinės išvados mokslininkai priėjo po 30 dienų tyrimo. Vienas iš tokių atliktų eksperimentų, įrodė tokią žmonių nuotaikos ir jų fizinės būklės koreliacijas: dalyvių, pora minučių fantazavusių apie kažką itin gero, kraujo spaudimas menkėdavo. Azartiniai žaidimai taip pat nebuvo tokie strateginiai. Jis buvo vertinamas lyg žmogaus judėjimo bei gyvybinės tėkmės rodmuo, nes sujaudintoje būsenoje jam reikės kur kas daugiau deguonies ar maisto medžiagos, o tai labai siejasi su kraujotakos sistema.

Azartiniai žaidimai nėra šiaip sau nutikimas. Pozityvios minties žmogų atpalaiduoja, tad jis būna mažiau pasirengęs nutikimams. Kaip pastebi kai kurie mokslininkai, netgi cigaretės, dažniausiai rūkomos dėl to, kuomet siekiama atsikratyti nerimo bei susikaupti, kai kyla  problemos.

Kai žmogus guos save pozityviomis idėjomis, imituodamas įvykio pabaigą, jis atsipalaiduos, galvodamas, jog visas problemas dabar išsprendė. Nuolat tokiu būdu pasielgiantys žmonės sąlyginai taip sparčiai dirbs, todėl galų gale šių išvados byloja tampančios mažesnės už jau aukštus lūkesčius. Visgi tai kelia žmonėms didelį stresą.