Iš pažiūros domeno pavadinimo sugalvojimas gali atrodyti nesudėtingas ir žaismingas procesas. Tereikia turėti keletą idėjų, panaršyti internete, patikrinti domenų užimtumą ir įregistruoti savąjį. Tačiau interneto vartotojai, palnuojantys kurti internetinę svetainę dažnai pridaro klaidų, galvodami jo pavadinimą. Iš to seka kitos bėdos, tokios kaip sunkus tinklapio prieinamumas, mažas lankytojų srautas ir susidomėjimas, kurios dažniausiai priveda prie tinklapio uždarymo arba jo merdėjimo. Toliau bus aptartos pagrindinės klaidos, kurias daro nepatyrę ir tinklapius registruojantys interneto vartotojai.

– Neskubėkite pirkti jums patikusio pvadinimo. Pirmiausia viską gerai apgalvokite, o tik tuomet pirkite, kadangi dauguma skubotai priimtų sprendimų vėliau priverčia gailėtis.

– Nesivaikyti savo svajonių pavadinimo, jei paaiškėjo, jog jis yra užimtas. Jei turite gerą planą ką nuveiktumėte su vienu ar kitu domenu, būtinai ieškokite galimybės įsigyti jums patikusį domeno pavadinimą, net jei ir jis yra užimtas, kadangi esamas jo savininkas gali neturėti tokios geros tinklapio vizijos kaip jūsųs, ir jam tas pavadinimas neatneš jokios papildomos naudos.

– Mąstykite plačiai. kartais tinklapius registruojantys asmenys per daug nuvertina savo produktą ar paslaugas, ko pasekoje jis pasirenka lokalų domenų pavadinimą. Kurdami naują tinklapį, mąstykite kuo plačiau ir stenkites jį sugalvoti taip, kad jis būtų kuo lengviau pasiekiamas globaliam pasauliui.

– Pasirinkus pakankamai gerą vietoj geriausio. Norėdami pristatyi save ar savo verslą internete, nepagailėkite pinigų ir įsigykite patį geriausią pavadinimą, kokį tik galite sau leisti, kadangi šią investiciją gali greitai atpirkti padidėjęs susidomėjimas jūsų prekėmis, verslu ar kitais produktais.

– Pasirinkti domeno pavadinimą, kuris visiškai neatspindi jūsų verslo pavadinimo, industrijos, gaminamos produkcijos ar paslaugų. Jei jūsų įmonės ar produkto pavadinimas kardinaliai skiriasi nuo tinklapio pavadinimo, tai gali klaidinti jūsų klientus ir daryti neigiamą įtaką verslui bei jo įvaizdžiui.

– Nesirinkite domeno, kurį būtų sunku ištarti ar užrašyti. Pasirinkus pavadinimą, kuris yra sunkiai ištariamas arba nesuprantamas, gali būti sudėtinga apie jį pasakoti kitiems žmonėms, dalintis nuorodomis ir pritraukti daugiau lankytojų.

Taigi, renkantis domeno pavadinimą, svarbiausia viską gerai apgalvokite, ir priimkite teisingą pasirinkimą.