Kai kuriems žmonėms gerai parinktas ir subalansuotas domenas gali atnešti didžiulę sėkmę ir turtus. Kai domenai tampa lankomi ir populiarūs, jų kaina gali išaugti šimtus ar tūkstančius kartų. Viskas priklauso nuo lankytojų srauto ir publikuojamo turinio. Patys šiuo metu populiariausi interneto svetainių adresai yra susiję su interneto paieška ar socialiniais tinklais. Interneto paieškų populiarumas buvo didelis visais laikais, vos tik atsiradus internetui ir internetiniams puslapiams.

Pirmoje vietoje yra paieškų ir internetinių paslaugų gigantė google.com. Tai yra lankomiausias šių dienų tinklapis. Ko gero dažnas iš mūsų vos įsijungę interneto naršyklę, užsikrauname google tinklapį. Šiuo metu google siūlo įvairias paslaugas, tokias kaip talpus elektroninis paštas, virtuali saugykla, žemėlapiai ir žinoma paieška internete. Google pradžia buvo 1999 metais, o nuo to laiko tinklapis ir jo turinys pasikeitė neatpažįstamai.

Antroje vietoje tarp populiariausių asalyje domenų yra Youtube svetainė, kurioje galima peržiūrėti milijonus vaizdo įrašų, kuriuos gali talpinti visi interneto vartotojai. Lyginant su pradiniu turiniu, šiuo metu svetainė taip pat neatpažįstamai pakeitusi savo koncepsiją ir tapusi populiariausia platforma video medžiagos talpinimui ir dalijimuisi internete. Kiekvieną dieną tinklapyje yra peržiūrimi beveik 5 milijardai vaizdo įrašų, o kas penkias minutes yra patalpinama 300 valandų vaizdo medžiagos.

Facebook socialinis tinklas yra trečias pagal populiarumą domenas pasaulyje. 2003 metais tinklapis buvo prieinamas tik vietiniame universiteto tinkle, kur grupelė studentų galėjo keistis savo nuotraukomis ir vieni su kitais bendrauti. Šiuo metu puslapis yra psiekias sunkiai aprėpiamas aukštumas. Jame dirba daugiau nei 20 tūkstančių darbuotojų, o jo vertė siekia beveik 60 milijardų dolerių. Tinklapis jungia daugiau nei 1 milijardą aktyvių vartotojų visame pasaluje, o tai sudaro beveik septintadalį planetos populiacijos!

Taigi, kaip galėjote įsitikinti, teisingai parinktas domenas gali lemti ne tik sėkmingą tinklapio egzistavimą, tačiau ir keisti žmonių naršymo įpročius. Žinoma tinklapio idėja ir jos turinys dažnu atveju yra svarbesni aspektais, kurie pritraukia lankytojus, tačiau suderinus gerą turinį bei skambų pavadinimą, sėkmė beveik garantuota!